به فروشگاه مزرعه بازی خوش آمدید

0

سبد خريد شما خالي است !

محصولات شما بروزرسانی
مبلغ کل
0 ﷼
0

برای مقایسه محصول ، محصولات مورد نظر را از فروشگاه انتخاب کنید.

0

ليست علاقه مندي هاي شما خالي است!

تنظیمات قالب

آپ وردز - Upwords

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 4.75 (2 رای)
کد محصول : آپ وردز - Upwords
برگشت به مجموعه: شگفت‌انگیزها
آپ وردز( Upwords) یک بازی لغوی سه بعدی است که ماهیت آن در ظاهر شبیه جداول کلمات متقاطع، اما در حقیقت، یک بازی صفحه ای کاملا متفاوت می باشد که در آن، چیدمان حروف نه تنها بصورت افقی یا عمودی در کنار هم، بلکه بصورت پلکانی روی دیگر مهره ها نیز امکان پذیر است. این ویژگی منحصر به فرد پیچیدگی و هیجان بازی را دو چندان می کند. این بازی توسط Elliot Rudell در سال 1981 معرفی و به دلیل استقبال چشمگیر از آن، تاکنون به 20 زبان مختلف دنیا طراحی، و به بازارهای جهانی عرضه شده است.
این بازی اکنون برای نخستین بار توسط شرکت پارس مدیا به زبان فارسی تولید و در کنار نسخه انگلیسی آن، در قالب یک بسته بندی عرضه شده است و به بازیکنان این امکان را می دهد تا بازی را به هر کدام از زبان های فارسی یا انگلیسی انتخاب و از انجام آن لذت ببرند.
توضیحات

ابتدا هر بازیکن 7 مهره برداشته و روی استند خود می چیند. اولین بازیکن کلمه خود را به گونه ای روی صفحه می چیند که لااقل یکی از مربع های مرکز صفحه پوشانده شود و امتیاز خود را ثبت می کند. بازیکن بعد در نوبت خود می تواند حروف کلمه خود را مستقیما روی صفحه گذاشته و به حروف کلمات قبل متصل کند و یا با گذاردن یک یا چند حرف روی کلمه از قبل ساخته شده، آن را تغییر دهد. بازیکنان به ازاء هر حرف از یک کلمه، و مهره های زیرین آن 1 امتیاز کسب می کنند. اگر هیچکدام از مهره ها روی مهره دیگری قرار نگرفته باشند، هر حرف 2 امتیاز دریافت می کند. بازیکنی که بیشترین امتیاز را کسب کرده برنده بازی خواهد بود.

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.

خبرنامه

از جدیدترین اخبار مطلع شوید