به فروشگاه مزرعه بازی خوش آمدید

0

سبد خريد شما خالي است !

محصولات شما بروزرسانی
مبلغ کل
0 ﷼
0

برای مقایسه محصول ، محصولات مورد نظر را از فروشگاه انتخاب کنید.

0

ليست علاقه مندي هاي شما خالي است!

تنظیمات قالب

تخفیف

ریورسی - Reversi

700,000 ﷼
140,000- ﷼
560,000 ﷼
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (1 رای)
کد محصول : ریورسی - Reversi
برگشت به مجموعه: محصولات و بازی ها
تخفیف
ریورسی (Reversi) یک بازی صفحه ای استراتژیک است که دو نفره انجام می شود. در حین بازی مهارت هایی همچون قدرت تصمیم گیری، استدلال و برنامه ریزی در بازیکنان تقویت می شود. از آنجا که شانس هیچ نقشی در این بازی ندارد بازیکنان با نقشه کشیدن و پیش بینی حرکت های بعدی حریف پیرزی خود را تضمین خواهند کرد.
قدمت بازی ریورسی به اواخر قرن 19 یعنی دوران ویکتوریا باز می گردد. پیشینه این بازی با بازی های صفحه ای دیگری همچون Go ،Checkers ،Chess و Mancala برابری می کند. به دلیل داشتن قوانین ساده ، تاریخچه قوی و نبرد های ناتمام در طول بازی بیش از یک قرن است که علاقه مندان از سراسر دنیا شیفته این بازی جذاب شده و روز به روز بر طرفداران آن درتمامی نقاط دنیا اضافه می شود.
توضیحات

چهار مهره سفید و سیاه که بصورت ضربدری از ابتدا وسط صفحه بازی قرار می گیرند نقطه آغازین بازی هستند. هر دو رنگ در تلاش برای کسب بیشترین تعداد مهره، مهره های حریف را بین مهره های خود گرفتار و آنها را به نفع خود برمی گردانند. پایان بازی زمانی است که تمام مربع های صفحه اشغال شده باشد و یا انجام هیچ حرکتی امکان پذیر نباشد. برنده بازی کسی است که بیشترین تعداد مهره را به نفع خودش برگردانده باشد.

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.

خبرنامه

از جدیدترین اخبار مطلع شوید