به فروشگاه مزرعه بازی خوش آمدید

0

سبد خريد شما خالي است !

محصولات شما بروزرسانی
مبلغ کل
0 ﷼
0

برای مقایسه محصول ، محصولات مورد نظر را از فروشگاه انتخاب کنید.

0

ليست علاقه مندي هاي شما خالي است!

تنظیمات قالب

تخفیف

بازی فکری اشکال سازنده

350,000 ﷼
70,000- ﷼
280,000 ﷼
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 4.25 (2 رای)
کد محصول : بازی فکری اشکال سازنده
برگشت به مجموعه: خانوادگی
تخفیف
این محصول حاوی ۲۴ معما در سه سطح ساده، متوسط و پیچیده در قالب ۱۲ کارت بزرگ، ۱۲ کارت راهنمای حل معماها و 36 قطعه‌ی پلاستیکی به شکل‌ها و اندازه‌های مختلف است که می‌توان با ترکیب آن‌ها شکل روی کارت‌ها را ساخت. از کودکان بخواهید معماها را از ساده به پیچیده حل کنند. در کنار هر معما تصویری از موضوع مورد نظر وجود دارد تا روند تجسم انتزاعی تسریع شود و کارت‌های راهنما نیز برای کمک به کودکان، نمونه‌ای از شیوه‌ی حل هر معما را ارائه می‌دهند. کودکان می‌توانند با خلاقیت خود شکل‌های متنوع و بدیعی نیز با ترکیب قطعات خلق کنند.
توضیحات

بازی فکری اشکال سازنده حاوی 24 معما در سه سطح ساده، متوسط و پیچیده در قالب ۱۲کارت بزرگ، ۱۲ کارت راهنمای حل معماها و 36 قطعه‌ی پلاستیکی به شکل‌ها و اندازه‌های مختلف است که می‌توان با ترکیب آن‌ها بی‌نهایت شکل متنوع ساخت.

در بازی اشکال سازنده برای آشنایی کودکان با اشکال هندسی مختلف و درک این موضوع که هر تصویری را می‌توان با ترکیب این اشکال ایجاد کرد، ابتدا از آن‌ها بخواهید معماها را از ساده به پیچیده حل کنند. در کنار هر معما تصویری از موضوع مورد نظر وجود دارد تا روند تجسم انتزاعی تسریع شود و کارت‌های راهنما نیز برای کمک به کودکان، نمونه‌ای از شیوه‌ی حل هر معما را ارائه می‌دهند.
در نهایت کودکان می‌توانند با خلاقیت خود شکل‌های متنوع و بدیعی را با ترکیب قطعات خلق کنند.

اهداف بازی فکری اشکال سازنده :

    هماهنگی چشم و دست
    افزایش خلاقیت کودک
    آشنایی کودکان با اشکال هندسی مختلف
    تقویت هوش فضایی و قدرت تجسم کودک
    افزایش مهارت حل مسئله و قدرت تطبیق دادن

 
روش بازی فکری اشکال سازنده :

بازی فکری اشکال سازنده از 24 معما در سه سطح ساده (صفحات حاشیه سبز)، متوسط (صفحات حاشیه آبی) و پیچیده (صفحات حاشیه قرمز) در قالب 12 صفحه پشت و رو و 36 قطعه هندسی در اندازه و شکل‌های مختلف تشکیل شده است. در هر کارت شکل ها و نقاشی های متنوع و جذابی مانند خانه،هواپیما ،سبد میوه، گل و … وجود دارد که کودک باید مطابق شکل موجود در هر کارت که به ترتیب پیچیده تر می شود با قطعه های هندسی مختلف مانند دایره ،مربع ، مثلث و بقیه قطعات جای خالی شکل ها را تکمیل کند.

درک این موضوع که هر شکل از چه ترکیبی از اشکال هندسی موجود بوجود آمده است، از مهم ترین اهدافی است که این بازی دنبال می‌کند. ترکیب کردن این قطعات توسط کودکان می‌تواند هوش فضایی و به خصوص قدرت تجسم آن‌ها را افزایش دهد. در ابتدا بهتر است با کارت‌های ساده با حاشیه سبز بازی را شروع کرد و سپس به سراغ کارت‌های آبی و قرمز رفت.

 

در این بسته، یک سری کارت‌های راهنمای کوچکتر وجود دارد که راهنمای حل معماها در آن مشخص شده است. برای کودک می‌توان ابتدا یکی از کارت‌های راهنما را نشان داد تا وی بتواند با توجه به قدرت تطبیق مسایل را حل نماید.

بازی فکری اشکال سازنده برای سنین پنج سال به بالا مناسب می باشد و به دلیل رنگی بودن تصاویر و شکل های هندسی مختلف می تواند به عنوان هدیه فوق العاده و جذاب برای کودک استفاده شود.

خرید بازی فکریامیدوارم از این بازی فکری جذاب لذت ببرید. راستی اگر تجربه این بازی فوق العاده  را با فرزند خود داشته اید لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.

خبرنامه

از جدیدترین اخبار مطلع شوید